Menu Close Menu
Anasayfa > Bursa Merkez Otelleri Bursa Otelleri
Tüm Oteller >

Kent Otel

Bursa Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
Ulu Camii manzaralı Kent Otel restoranın da yemek yerken sizlere şehrin güzel manzarası eşlik etmektedir. Koza Han’ a çok yakın bir uzaklıkta bulunan otelimizden bu tarihi hana ve Bursa’nın diğer tarihi mekanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Kent Otel Bursa ’de herkese açık internet erişimi bulunmaktadır. Aile ve standart olmak üzere iki tip odaya sahip otelimiz 57 oda kapasitesine sahiptir.

Otel'de klima ve ısıtma, rahatça dinlenebileceğiniz ve televizyon izleyebileceğiniz bir oturma grubu, içerisinde çeşitli içeceklerin bulunduğu minibar, iş hayatının içerisinde olan misafirlerimiz için bir adet çalışma masası, kendinize sıcak içecekler hazırlayabileceğiniz ısıtıcı, küvetli özel banyo ve 24 saat hizmet alabileceğiniz içecek oda servisi bulunmaktadır.

Kent Otel Bursa’da ayrıca sunum veya tanıtım için kullanabileceğiniz bir salonumuzda mevcuttur.Güzel bir Bursa manzarası sunan restoranımız da misafirlerimize yerli ve yabancı mutfaklardan örnekler sunulmaktadır.

Bursa Kent Otel Oda Fiyatları

Standart ve aile olmak üzere iki çeşit oda tipi bulunan Kent Otel uygun oda fiyatları ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Oda fiyatı konusunda kredi kartı ile ödeme seçeneği de misafirlerimize sunulmaktadır.
Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Yiyecek & İçecek
İnternet
Otopark
Hizmetler
Genel
Bursa Otelleri