Menu Close Menu
Anasayfa > Bursa Merkez Otelleri Bursa Otelleri
Tüm Oteller >

Ceylan Otel

Bursa Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
1999 yılından günümüze kadar hizmet standartlarından ödün vermeden ziyaretçilerine hizmet sunan Ceylan Otel Bursa konumu itibariyle iş hayatının içerisinde yer almaktadır.

Modern odalarıyla iş hayatının yoruculuğundan kurtulmak isteyen misafirlerine sessiz ve sakin bir ortam sunuyor.

Ceylan Otel Bursa bulunduğu yer açısından şehrimizi ziyarete gelen misafirlerimize avantaj sağlamaktadır. Birçok tarihi mekana otelimizden yürüyerek ulaşabilirler. Listemizdeki Bursa Merkez Otel için sayfamıza gözatın.Bunun yanında çevrede büyük alışveriş merkezleri de vardır.

Ceylan Otel Bursa mutfağında her gün servis edilen açık büfe kahvaltı ve türk yemekleri vardır. Ayrıca terasımızdan Uludağ manzarasını izleyebilirsiniz.

Oda servisimizden faydalanabilirsiniz. İsteyen misafirlerimiz için çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti de sunmaktayız. Ayrıca ziyaretçilerimiz otoparkımızdan da ücretsiz olarak yaralanabilirler.

Ceylan Otel Fiyatları

Mütevazi olmakla birlikte sıcak ve samimi hizmet anlayışını benimsemiştir. Ceylan Otel fiyatları ile de bunu yansıtmaktadır. Uygun ödeme koşulları sunan otelimiz uygun oda fiyatları ile sizleri en iyi şekilde ağırlayacaktır.
Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Yiyecek & İçecek
İnternet
Otopark
Hizmetler
Genel
Bursa Otelleri