Menu Close Menu
Anasayfa > Bursa Merkez Otelleri Bursa Otelleri
Tüm Oteller >

Efehan Hotel

Bursa Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
Şehrin içinde bulunan Efehan Hotel Bursa.Ücret beklentisi olmadan kablosuz internet hizmeti vermekte ve tüm odalarında özel banyo bulundurmaktadır. Minimalist tarzda dekore edilmiş 35 oda sayısına sahip otelimizde ayrıca Ulu Camii’yi gören bir terasta vardır.

Efehan Hotel Bursa tüm odalarında mini barlar,televizyonlar ve klimalar bulunmaktadır. Odalar merkezi sistemle ısıtılmakta banyolarımızda saraç kurutma makinesi de bulunmaktadır. İstek olması durumunda konuklarımızın değerli eşyalarını muhafaza edebilecekleri kasalarda bulundurmaktayız.

Bursa’nın panoramik manzarasına sahip, en üst katta bulunan restoranımızda her sabah kahvaltı servisi yapılmaktadır. Restoranımız da yine a lakart olarak sunulan öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Efehan Hotel Bursa’da oda servisi , çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti misafirlerimize sunulmaktadır. 24 saat açık bulunan resepsiyonumuz vardır. Dünyaca ünlü Uludağ Kayak Merkezi’ne 30 km ve teleferik istasyonuna 2km uzaklıkta bulunan otelimizden yürüyerek Ulu Camii ve Koza Han çarşısına ulaşabilirsiniz. Otelimizde günlük 10 Euro karşılığı özel otopark bulunmaktadır.

Efehan Hotel Fiyat

Standart çift kişilik, tek kişilik klasik oda şeklinde hizmet veren otelimiz uygun fiyatlar sunmaktadır. Efehan Hotel fiyat konusunda hizmet ve kalite yönünden en iyi otel olduğumuzu düşünüyoruz.
Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Yiyecek & İçecek
İnternet
Otopark
Hizmetler
Genel
Bursa Otelleri