Menu Close Menu
Anasayfa > Bursa Merkez Otelleri Bursa Otelleri
Tüm Oteller >

Almira Otel

Bursa Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
Marmara’nın güneyinde yer alan Almira Otel Bursa 8 farklı oda konseptinde toplamda 216 odaya sahiptir. Günümüz modasına uygun şekilde tasarlanmış Merinos parkı ve eşsiz güzellikteki Uludağ manzarasına sahip olan odalarda ücretsiz internet sunulmaktadır. Tüm odalarda TV ve minibar bulunmakta ayrıca çay veya kahve yapabilmenizi sağlayacak gereçlerde mevcuttur.

Almira Otel Bursa’da dinlenmenizi ve enerjinizi yeniden toplamanıza yardımcı olacak Türk hamamı ve termal spa havuzları bulunmaktadır. Bunun yanında otelimizde masaj hizmeti de verilmektedir.

Havuz başında ve kapalı alanı da bulunan a la carte restoranımızda Türk mutfağından ve dünya mutfaklarına ait lezzetlerden sunulmaktadır.

Almira Otel Bursa ayrıca 10 ila 1000 kişi kapasiteli yenilenen 12 farklı salonunda toplantı, kongre yada konferans imkanı sunmaktadır. İsteğiniz doğrultusun da farklı kullanım düzenleri sunan salonlarımız tecrübeli kadrosuyla sizleri en iyi şekilde ağırlayacaktır

Bursa Almira Otel Fiyatları

Oda çeşitliliği ve otel fiyatları bakımdan avantajlı durumda olan Almira bunu otel fiyatları konusunda çok iyi değerlendirmektedir. Presidential Süit odadan Superior Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda’ya kadar farklı konseptleriyle geniş bir yelpazede otel fiyatları sunmaktadır.
Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Yiyecek & İçecek
İnternet
Otopark
Hizmetler
Genel
Bursa Otelleri