Menu Close Menu
Anasayfa > Bursa Merkez Otelleri Bursa Otelleri
Tüm Oteller >

Safran Otel

Bursa Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
Sessiz ve sakin bir bölgede misafirlerine huzurlu ve konforlu konaklama imkanı sunan Safran Otel Bursa yenilenen görüntüsü ve hizmet anlayışıyla sizleri bekliyor.

Bulunduğu bölge Bursa’nın eski yerleşim yerlerinden birisi olan ve tarihi günümüze taşıyan evlerle çevrili Safran Otel Bursa aslına uygun olarak restore edilmiş böylece 80 yıllık tarihi miras korunmuştur.

Otelimizde her sabah açık büfe olarak kahvaltı sunulur. Günün belli saatlerinde ücretsiz çay ve kahve ikramımızda vardır. Ayrıca araçlarıyla gelen misafirlerimiz ücretsiz otoparkımızdan faydalanabilirler. Merkezde bulunan otelimiz alışveriş merkezlerine de çok yakındadır. Yürüyerek bu merkezlere ulaşabilirsiniz.

Safran Otel Bursa’nın hemen önünden yolcu alan, İngilizce,Arapça Türkçe ve Almanca dilleri ile bilgi veren, turist otobüsleriyle tarihi ve turistik yerleri gezebilirsiniz.

Safran Otel Rezervasyon

Safran Otel rezervasyon için sayfamızdaki fiyatları incele butonunu tıklayarak ulaşacağınız sayfadan giriş ve çıkış günlerini seçip rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Yiyecek & İçecek
İnternet
Otopark
Hizmetler
Genel
Bursa Otelleri