Menu Close Menu
Anasayfa > Bursa Merkez Otelleri Bursa Otelleri
Tüm Oteller >

Kırcı Termal Hotel

Bursa Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
Şehrin içerisinde bulunması sebebiyle tercih edilen Kırcı Termal Hotel sauna,fitness salonu ve kapalı havuzuyla birlikte yenilikçi tarzda dekore edilmiş klimalı odalarıyla hizmet vermektedir.

Bursa’nın merkezinde bulunması, işadamları ve akademisyenlerin düzenleyeceği kongre ve seminerler için yeterli alt yapıya sahip olması ile Bursa Kırcı Termal Hotel seçkin müşterileri için tercih sebebi olacak imkanları bulundurmaktadır.

Her çeşit teknolojik imkanları da büyesinde barındıran 6 farklı salonu bulunan otelimizde çeşitli çaplardaki toplantı, organizasyon ya da seminerler için gerekli alt yapı bulunmaktadır.

Kırcı Hotel Bursa 9 suit odası, 3 executive ve102 standart olmak üzere toplam 114 oda kapasitesine sahiptir. Tüm odalarımızda klima, rahatlamanıza yardımcı olacak küvetlli özel banyo, minibar, televizyon ve rahatça oturmanız için koltuklar bulunmaktadır.

Ayrıca oyun salonumuzda masa tenisi oynayabilir ya da bilardo ile günün yorgunluğunu unutabilirsiniz.Ücretsiz internet ve otopark hizmetimizde mevcuttur.

Kırcı Otel Fiyatları

Fiyatlarımız odalarımızın sunduğu imkanlar ve konumları ile paralel olarak değişiklik göstermektedir. Fiyat konusunda detaylı bilgilere “Fiyatları incele” butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

Kırcı Otel İletişim
Otelimiz Bursa Merkez'de Çekirge Cd. No: 21 16070 adresinde bulunmaktadır.
Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Yiyecek & İçecek
İnternet
Otopark
Hizmetler
Genel
Bursa Otelleri