Menu Close Menu
Anasayfa > Aydın Merkez Otelleri Aydın Otelleri
Tüm Oteller >

Dinç Pansiyon

Aydın Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
Aydın Dinç Pansiyon’da uygun fiyatlarla ev ortamınızı bulun. Aydın’da Selçuk kentine 43 kilometre uzaklıkta bulunan Dinç Pansiyon, 10 yıldan uzun süredir konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Gruplara ve uzun süre kalacaklara özel fiyat tarifeleri uygulayan Dinç Pansiyon’un her odasında 37 ekran televizyon ve uydu yayınları, buzdolabı, telefon, ortopedik yatak, kalorifer ve klima bulunmaktadır. Bunların yanı sıra tesisin tamamında ücretsiz internet erişimi (Wi-Fi) bulunmaktadır.

Bir kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalarıyla hizmet veren Dinç Pansiyon’da merkezi kalorifer sistemi ile soğuk kış gecelerinde kendinizi evinizin sıcak ortamındaymış gibi; bağımsız klima ile kendinizi evinizin serin ve dinginleştirici ortamındaymış gibi hissedeceksiniz.

Odalarının tamamının zeminleri laminant kaplı olan Dinç Pansiyon’da 24 saat sıcak suyla kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Dinç Pansiyon’u tercih etmeniz için sebeplerinizden biri de güvenlik. Aydın Dinç Pansiyon’da 24 saat kayıt yapan iç ve dış güvenlik kameraları bulunmaktadır; ayrıca personel tarafından bina güvenliği sağlanmaktadır.Ayrıca birçok kamu kurumuna yakın mesafede olması sebebiyle tercih edilebilir.

Aydın Dinç Pansiyon’da kullanmak üzere ücretsiz olarak bisiklet kiralayabilir ve pansiyonun kütüphanesinden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Üstelik eğer bir evcil hayvanınız varsa, onu tesisin içerisine sokmanızda herhangi bir engel yok. Otelin ücretsiz otoparkına aracınızı park ederek aracınızın da 7 gün 24 saat güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Aydın Dinç Pansiyon’un genel özelliklerinden bazıları sigara içilmeyen odalar, aile odaları, VIP oda özellikler, emanet kasası, ses yalıtımlı odalar, paketli öğle yemeği, araba kiralama, ısıtma ve klima sistemi, sigara içilebilir alan, ortak salon ve televizyon alanı, tesis bünyesinde mini market, yiyecek ve bakkaliye teslimatları şeklinde sıralanabilir.
Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Yiyecek & İçecek
İnternet
Otopark
Hizmetler
Genel
Aydın Otelleri