Menu Close Menu
Anasayfa > Aydın Merkez Otelleri Aydın Otelleri
Tüm Oteller >

Çemberlitaş Oteli & Hamamı

Aydın Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
2014 yılında hizmete açılan işletmemiz misafirlerine kaliteli hizmet sunmayı benimsemiştir. Çemberlitaş Oteli Aydın temiz ve kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacındadır.

Bulunduğu yer Aydın’nın yeni yapılan otogar yolu üzerindedir. Bu nedenle konaklama tercihi olarak Çemberlitaş Otel Aydın misafirlerimiz için çok iyi bir konuma sahiptir.Buradan kolayca otogara ulaşabilirsiniz.

Otelimizde hem erkeklerin hem de bayanların rahatlıkla kullanabileceği ve rahatlayabileceği 2 adet klasik türk hamamı (Aydın Hamam ) bulunmaktadır. Müşterilerimize otelimiz tarafından havlu, terlik, peştamal, sabun sunulmaktadır. Hamamımızı gün içerisinde dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Çemberlitaş Otel Aydın’nın ön tarafında bulunan Muğla-Aydın karayolu üzerinden dilerseniz merkeze dilerseniz de Muğla’ya ulaşabilirsiniz.

Çemberlitaş Otel Rezervasyon

Çemberlitaş Hotel rezervasyon için tanıtımını yaptığımız bu sayfadaki kırmızı butona tıklayarak gideceğiniz sayfadan konaklamak için size uygun günleri seçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz .

Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Otelimizin teras ve bahçesinden tüm ziyaretçilerimiz faydalanabilir.
Yiyecek & İçecek
İnternet
Wifi bağlantısı ile ücretsiz olarak internete bağlanabilirsiniz.
Otopark
Geniş otoparkımızdan araçlarıyla gelen müşterilerimiz ücretsiz olarak faydalanabilirler.
Hizmetler
Ücretli havaalanı servisimiz vardır.Resepsiyonumuz 24 saat hizmet vermektedir. Döviz bozdurabilirsiniz. Ortak salonumuzda TV vardır. Toplantı ve ziyafet için hizmeti vermekteyiz.Ayrıca fotokop ve faks hizmetimizde vardır.
Genel
Aydın Otelleri