Menu Close Menu
Anasayfa > Aydın Merkez Otelleri Aydın Otelleri
Tüm Oteller >

Anemon Otel

Aydın Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
Mimari olarak güzel bir tasarıma sahip olan Anemon Otel Aydın aynı güzellikte iç tasarıma sahip odalarıyla da dikkat çekmektedir.

Aydın şehir merkezine 3km uzaklıkta ve Muğla – Aydın karayolu üzerinde bulunan otelimiz. Ayrıca otogara da çok yakın olması nedeniyle şehir dışından kendi araçlarıyla gelme imkanı olmayan misafirlerimize de büyük kolaylık sağlamaktadır.Aydın Anemon otel fiyatları konusunda da oldukça uygundur.

Anemon Otel Aydın 1200 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip içerisinde havuz bulunan açık alana sahiptir. Bunun yanında özel günleriniz için kullanabileceğiniz 500 kişilik Balo Salonu, 150 kişilik Lilium salonu,20 kişilik kapasiteye sahip Millet1 ve Millet 2 adında toplantı ve konferanslarınızda da kullanabileceğiniz çok amaçlı salonlara sahiptir.

Yorucu iş hayatınızdan sizi uzaklaştıracak ve rahatlatacak sauna ve masaj odalarında sahip olan Anemon Otel Aydın ayrıca açık yüzme havuzu, tenis kortları, masa tenisi, fitness center gibi imkanları da misafirlerine sunmaktadır. Otel genelinde wi-fi hizmeti de bulunmaktadır. .

Lezzetli yemeklerin sunulduğu 200 kişilik alakart restoranı bulunan otel dilerseniz bu lezzetleri havuz restoranda da tatmanıza imkan vermektedir.

Aydın Anemon Otel Fiyatları

Dikkat çekici bir mimariye sahip olan otel 180 yatak , 80 adet odası ve kaliteli hizmet sunan çalışanlarıyla sizleri beklemektedir.. Giriş ve çıkış tarihlerini seçerek Aydın Anemon otel fiyatları ve ödeme koşullarında detaylı bilgiye sahip olabilir ayrıca online olarak yer ayırtabilirsiniz.

Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Sezonluk olarak hizmet veren yüzme havuzu ve çimle kaplı oldukça geniş bir bahçeye sahip.
Yiyecek & İçecek
Alakart restoranı ve havuz kenarında bulunan restorantının yanı sıra yine havuz kenarında barı bulunmaktadır. Ayrıca Lilium Bar, Lobi Bar da verilen hizmetten faydalanabilirsiniz.
İnternet
Anemon Otel de ücretsiz internet hizmeti bulunmakta dır ve tüm otelde bu hizmet verilmektedir.
Otopark
Aracınızı ücretsiz olarak hizmet sunan otoparka bırakabilirsiniz ve bunun için rezervasyona gerek yok.
Hizmetler
Çamaşırhanesi ve ütü hizmeti bulunmakta bununla birlikte kuru temizleme hizmetide sunulmaktadır.
Genel
Aydın Otelleri