Menu Close Menu

AYDIN MERKEZ OTELLERİ

Aydın Anadolu'nun batısında yer alan birçok turistik alana ev sahipliği yapan bir ilimizdir. Aydın merkez otellerinde konaklayarak bu turistik mekanları ziyaret edebilirsiniz. Bulunduğu yer itibariyle Türkiye'nin

gözde turistik bölgelerine komşu bir konuma sahiptir.Aydın merkez otellerini tercih eden misafirler bu bölgelere de kolayca ulaşabilirler. İster karayolu ister demir yolu ile ulaşım oldukça kolaydır. Şehre demir yolu ile gelen misafirlerimiz Türkiye'nin ilk demir yolu hattının başlangıç noktasını da görmüş olacaklardır .

Şehrin merkezinde yer alan Atatürk Kent Meydanı yenilenerek hizmete açılmıştır. İçerisinde Türkiye'nin en büyük su gösteri havuzu bulunmaktadır. Aydın merkez otelleri sadece tatil ve şehri ziyaret ettiğinizde konaklamak için değil toplantı ve seminerleriniz içinde gerekli altyapıya sahip otellerdir.Aydın merkez otelleri Kuşadası, Didim otellerinden farklı olarak her mevsim ziyaretçilerin konaklama yaptığı alanlardır. Dönemlere bağlı olarak yoğunluk artışı olmadığı için her zaman sizi misafir edebilecek ve uygun fiyata otel bulabilirsiniz.

Aydın Denizli İzmir ve Muğla üçgeninde önemli bir konumda yer almaktadır. Gerek turizm gerekse tarımsal faaliyetler için şehre pek çok yerli turist gelmektedir. Aydın coğrafik olarak geniş bir alana yayılmadığı için il merkezinden ilçelere kolaylıkla erişim mümkündür. Kuşadası Söke Didim gibi önemli ilçeleri ev sahipliği yapan Aydın bu bölgeleri konaklama amacı ile gelen ziyaretçiler için çeşitli alternatifler bulundurur.

İzmir havaalanına yaklaşık bir saat mesafedeki şehre ulaşım otoyol ile sağlanmaktadır. Aydın oto yoluna yakın mesafedeki oteller ziyaretçiler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Aydın yeni otobüs garajına ( terminal ) yakın bölgede konaklanabilecek oteller mevcuttur.Aydın merkez otelleri arasında seçim yapabileceğiniz çeşitli konaklama birimleri uygun fiyatlarla konuklarını bekliyor.

AYDIN OTELLERİ

Dinç Pansiyon
Aydın
Elit Pansiyon
Aydın
Efeler Hotel
Aydın
Çemberlitaş Oteli & Hamamı
Aydın
Ünlü Otel
Aydın
Anemon Otel
Aydın