Menu Close Menu
Anasayfa > Balıkesir Merkez Otelleri Balıkesir Otelleri
Tüm Oteller >

İpek Otel

Balıkesir Şehir Merkezi
OTEL ARA
NEREDE ?
BALIKESİR’DEKİ EVİNİZ – ŞEHRİN GÖBEĞİNDE TEMİZ VE EKONOMİK KONAKLAMA

Temiz deniz suyu, parlak yeşil renkli zeytinliklerle sarılmış koyları, irili ufaklı adaları ve dünyada en çok oksijenin bulunduğu İda Dağı ve insanlara binlerce yıldır şifa dağıtan termal kaynaklarıyla Balıkesir; tarihi ve doğal güzellikleriyle görüşmesi gereken önemli yerlerdendir. Balıkesir’de şehrin merkezinde nezih bir ortamda temiz ve ekonomik olarak konaklamak istiyorsanız İPEK OTEL, mutlaka tercihlerinizin arasında yer almalıdır.

Saat Kulesi’ne 400 metre, Atatürk Stadyumu’na 800 metre ve Edremit Körfez Havaalanı’na 75 kilometre uzaklıkta bulunan İPEK OTEL, Balıkesir’de en çok tercih edilen otellerden biri. Balıkesir’de en iyi fiyat/fayda oranına sahip olan İPEK OTEL, Balıkesir Merkez’de butik otel konforunu yaşayacağınız nezih ortamıyla 20 Temmuz 2015 tarihinden bugüne konuklarını ağırlıyor.

Odalarında 24 saat sıcak su, televizyon ve sınırsız internet erişimi bulunan otelde güvenliğe önem verilmektedir. Bu kapsamda özel kartlı kilit sistemi kullanılan otelde tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odalar bulunuyor. Balkonlu ve teraslı oda seçeneklerinin de bulunduğu İPEK OTEL, sizin Balıkesir’deki eviniz.

20 odasıyla birlikte size en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen İPEK OTEL, konukları tarafından 10 üzerinden 8 puan alarak “çok iyi” statüsüne layık görüldü.
Devamı >

 
Booking.com
Açık Hava
Yiyecek & İçecek
İnternet
Otopark
Hizmetler
Genel
Açık Hava

Teras
İnternet

Ücretsiz! Wi-fi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir.
Evcil Hayvanlar

Evcil hayvan giremez.
Balıkesir Otelleri