Menu Close Menu

BALIKESİR MERKEZ OTELLERİ

Balıkesir Merkez Otelleri şehir içerisinde konaklamak için konum olarak en merkezi otellerdir. Şehir binlerce yıllık yerleşime sahip

özel bir bölgedir. Bandırma, Ayvalık, Edremit gibi birbirinden güzel ilçeleri bulunan şehirde tatil yapmak için Balıkesir Merkez Otelleri tercih edebilirsiniz. Bu otellerden şehrin içinde yer alan ulaşım imkanlarına ulaşmak oldukça kolaydır. Türkiye'nin tatil merkezlerinden biri olan Balıkesir tarihin doğa güzellikleri ile buluştuğu dünyanın en özel bölgelerinden biridir.

İlde 178 tane sit alanı bulunmaktadır. Adramytteion, Kizikos,Antandros gibi antik şehirler turistik açıdan ve ziyaretçiler için oldukça önemli yerlerdir. Bunun yanında şehrin birçok yerine dağılmış olan 10 farklı müze bulunmaktadır. Bu müzeler içinde Devrim Erbil Çağdaş sanatlar müzesi ve Ulusal fotoğraf müzesi özellikle dikkat çekmektedir.

Kent turizm açısından ülkemizde yer alan cennet köşelerden bir tanesidir. Marmara ve Ege kıyısında yer alan plajları ile çeşitlilik sunmaktadır. Aynı zamanda adalar ile de merak odağı olan bölgelerden bir tanesidir. Balıkesir Merkez Otelleri'nde konaklamak sizlere bu birbirinden kaliteli ve güzel bölgelere çok daha kolay bir açıdan ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Bölgede bir diğer dikkat çeken turizm etkinliği de kaplıcalardır.

Gönen, Edremit, Pamukçu gibi alanlarda birbirinden güzel kaplıcaları ziyaret edebilir ve kendinizi hiç olmadığı kadar rahat ve zinde hissedebilirsiniz. Balıkesir'in tüm güzelliklerinden faydalanmanız içinse yapmanız gereken ise kaliteli ve güvenilir bir konaklama adresi seçmek olacaktır. Özellikle Balıkesir merkezinde yapacağınız konaklamalar sayesinde bu birbirinden güzel yerleşim yerlerini günü birlik olarak ziyaret edebilirsiniz. Sadece bir yere sıkışmak yerine tüm Balıkesir'i görmek sizin de kalbinize Ege'nin ve Marmara'nın serinliğini getirecek.

Balıkesir Merkez Otelleri siz değerli müşterilerini bekliyor. Birinci sınıf tercihleriniz sayesinde çok daha güvenli ve kaliteli bir tatil yapma şansınız olacaktır.

BALIKESİR OTELLERİ

Onhann Hotel
Balıkesir
Bengi Otel
Balıkesir
Basri Otel
Balıkesir
Elit Asya Otel
Balıkesir
Serel Otel
Balıkesir
Pasha Suites Hotel
Balıkesir
Willmont Hotel & Convention
Balıkesir
İpek Otel
Balıkesir